Fuad Backović održao koncert u Sarajevu, na bini “pao” i poljubac sa dečkom

Na scenu je izašao prilično kasno, iza ponoći, ali ga je publika dočekala uz glasne ovacije i povike: “Fudo, Fudo”.

Koncert je otvorio pjesmom “Ja imam nekog”, a potom su uslijedili njegovi dobro poznati hitovi poput “Laži me”, “Bolje za nas”, “In the Disco”, “Taxi”, “Anđeo s greškom”, “Bez trenutka srama” i “Sexy Chicka”.

Tokom nastupa vladala je odlična atmosfera, a publika je pjevala i plesala uz pjesme koje su obilježile Deenovu karijeru. Podsjetili su se i pjesama benda Seven Up.

Njegov povratnički nastup u Sarajevu ispratio je i Deenov partner Will, koji je tokom koncerta izašao na scenu. Nakon što su razmijenili poljubac, Deen se obratio prisutnima riječima: “Nema više laži, nema više skrivanja”. Zatim je, uslijed zagrijane atmosfere, skinuo sako i energično zaplesao s publikom.

– Hvala moje lijepo Sarajevo. Kakav doček. Wow. Tako sam počašćen i privilegovan da pjevam za vas – poručio je Deen na svom Instagram profilu nakon nastupa.

Bonus video

Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.

Leave a Comment