Gubila je Srbija na poluvremenu 1:0, izgledala veoma blijedo i neubjedljivo, ali je onda na teren stadiona u Leskovcu u drugom poluvremenu ušla kao preporođena.
S obzirom da je Paunović „odradio“ dva meča zbog kojih je pristao da „ugasi vatru“ postavlja se logično pitanje hoće li ostati na klupi Orlova.
– Ovo je bila urgentna misija. Svi scenariji su bili u opticaju. Neću da kažem da bi ishod promijenio moju odluku da ostanem, ali ne želim o tome sada da pričam. Treba mi vremena. Mislim da je ljudski da dobijem vrijeme, razmislim, razgovaram s porodicom, savjetnicima – bio je dvosmislen Veljko Paunović.
Nije želio da pruži jasan odgovor, i pored ponovljenog pitanja novinara.
– Uvijek radim na duge staze. Morate i drugu stranu da pitate da li je zadovoljna. Rezervisan sam jer nije sve u mojoj kontroli. Ušao sam s najboljom namjerom, ništa se nije promijenilo. Ovo je proces… Ne znam šta ti nije jasno, iskreno da ti kažem – zaključio je on.
A nije jasno što je govoreći o tome koliko ova ekipa može dao druge signale.
– Suludo je da to i pokušavam da objasnim, tek sam došao. Želim da radim s njom i da onda dajem dijagnoze. Prerano je za mišljenje – naveo je Paunović.
Fudbalski savez Srbije je ranije iskazao želju da Veljko Paunović i u budućnosti vodi Orlove. Spreman mu je ugovor do 2030. godine, a navodno bi mogao dobiti i dodatna ovlaštenja u omladinskim selekcijama.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.



