Nemam ja ništa loše da pamtim iz „Zvezda Granda“, osim nekih sitnih stvari koje su se dogodile pred finale interno, između mene i jednog kandidata. Nije se ništa riješilo, riješilo se tako da nismo u kontaktu i to je to – priznala je Šejla Zonić, ali nije htjela da otkriva o kome je riječ.
Pjevačica je zatim objasnila zašto se sa suprugom vratila u Tuzlu nakon šest mjeseci života u Beogradu.
– Živjeli smo u Beogradu od novembra 2024. do aprila 2025. godine. Bilo nam je super zbog aerodroma, ali kada je krenula sezona nismo mogli da izdržimo taj tempo i gužve beogradske. Sada kada se otvorio auto-put, dva i po sata sam od Beograda i više nije bilo potrebe da stanujemo tu. Nismo isključivi sigurno ćemo opet nekada živjeti ovdje ili kupiti nekretninu – priznala je Šejla, piše Alo.
O hakerskom napadu na Tik Toku
– Hakovali su mi TikTok pre tri mjeseca. Kliknula sam na neki mail koji je izgledao oficijalno, ukucala lozinku i sve je nestalo. Imala sam 130 hiljada pratioca na tom profilu, i pustila sam to, idemo ispočetka. Nisam htjela da im plaćam 1.000 evra jer bi to išlo u nedogled vjerovatno, i nisam htjela da im dajem povoda za dalje ucjene – rekla je Šejla.

Progovorila o ranom odrastanju
– Otišla sam od kuće sa 14 godina u srednju muzičku školu u Bihać, to srednjoškolsko doba mi je stvarno jedno od najlepših, čak ljepše i od studentskih dana. Roditelji su me podržali u tome da se odvojim i odem dalje na školovanje. Moji roditelji su jako jednostavni i skromni ljudi, nisu naviknuti na ove stvari. Kada pročitaju ili čuju nešto, ne kažu mi to, ne žele da me opterećuju pa mi ni ne govore sve što ih muči kad pročitaju nešto loše u medijima. Neće oni nikad prvi ništa spomenuti, čekaju da li ću ja nešto reći o pričama koje se pojave u medijima – zaključila je Šejla.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.