Rada Manojlović doživela emotivni brodolom, i pjevačica je potražila pomoć kod psihijatra

Rada kaže je morala da preuzme odgovornost jer je sestra bila slabije od nje, a nikoga nije bilo da je pita da li može da podnese toliki teret.

– Jednostavno te ne pita neko, možeš da se predaš i da padneš, ja sam samo skapirala da mi je tako Bog odredio neke stvari. Ja sam morala da preuzmem odgovornost, sestra je bila slabija i nježnija, ona je bila mamina kćerka, a ja tatina. Udovoljavala sam sestri i napravila sam pekmeza od sestre, nisam dala da ona radi, da se muči… Ja nisam znala drugačije… Imala sam 19 godina kada sam preuzela majčinu ulogu, udovoljavala sam svima i tako je ostalo do danas – rekla je Rada u emisiji “Magazin in” i dodala:

FOTO: OLIVER BUNIĆ / RINGIER
FOTO: OLIVER BUNIĆ / RINGIER

– U našem poslu je iznad prosječna zarada i normalno je da ja brinem o ostalima. Mene niko nije sažaljevao. Ja možda odajem utisak da mi ide lagano i onda niko da me pita da li ja mogu sve. Ljudi imaju osjećaj da ja mogu sve, nasmejana sam… Nemam potrebu da me neko malo spusti osim jednog muškarca, ali nećemo otkrivati koga. Poznajemo ga, nije novi, tu je negdje moja baza i moja slaba tačka. Tu ja pokazujem slabost. Treba mi rame, treba mi zagrljaj, da mi neko kaže: ”Odmori, ja ću…”. Hvala Bogu pa on to kaže… Ja sam baš stara ćutalica i čekalica. Neko mnogo brže sagori i pukne. Neko srčaniji. Ja nisam srčana, flegmatična sam, nisam zapaljive prirode. Možeš sa mnom jako dugo i kako hočeš.

Ona se prisetila i teškog perioda kada je doživela brodolom, piše Blic.

– Onda se meni desio lom, tome je doprinio finansijski krah, a nadovezalo se i na emotivni krah. Umrla mi je tada i nana, majka moje majke, sve je to bilo 2020. godine. Tada sam samo gledala u bijelo… Mnogo je uticalo i što nismo mogli da radimo… Rad spasava čovjeka. Toliko lomova je bilo, dosada je đavolja rabota. Pada ti svašta na pamet. Toliko sam se patila i mučila, sad opet na dnu, pa sve ispočetka. Kad su ukinute mjere, prihvatila sam sve kao neku Božiju promisao i idemo dalje. Lijepo si pala, pa ćeš sada lijepo i da ustaneš. Kad sam ja pala, moja sestra je došla i rekla: ”E, nećeš”. Ja sam bila protivnik psihijatara, ja sam mislila da mogu sve sama, a nisam mogla da ustanem iz kreveta do toaleta da odem. Odvela me je sestra kod psihoterapeuta. Došli smo do toga da nisam spavala 48 sati i da mi se ne spava. Nema gašenja… Tu sam jer sam potrefila lijek. Kad sam pala i stala, rekla sam sada može sve da stane dok se ja ne dignem… – priznala je pjevačica.

Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.

Leave a Comment