U prijatnoj i profesionalnoj atmosferi, sumirali smo dosadašnje investicije i najavili novi investicioni ciklus vrijedan sedam miliona KM, rekao je direktor “Mlječanice” Darko Banjac.
Vlada Republike Srpske sa pet miliona KM podržaće izgradnju novog dijela dijagnostičkog centra, koji će biti opremljen sa najsavremenijim mamografom i magnetom posljednje generacije.
U ovaj projekat „Mlječanica“ će uložiti dva miliona KM vlastitih sredstva.
– Naš dijagnostički centar ubrzo će biti u mogućnosti da za stanovnike Kozarske Dubice, okolnih mjesta, kao i gradova Prijedor i Gradiška, obezbijedi najsavremenije dijagnostičke usluge, koje neće morati da traže i čekaju na drugim mjestima – rekao je Banjac i dodao:
– U susret novim investicijama, u desetogodišnjem ciklusu razvoja Banjsko-turističkog centra „Mlječanica“, zahvaljujem svim institucijama Republike Srpske, ministru Šeraniću i svim zaposlenim koji su vrijednim i profesionalnim radom zadobili povjerenje naših pacijenata – naglasio je Banjac.
Banjac je poručio da ga raduje skoro otvaranje sportsko-rekreativnog centra „Mlječanica“ i izgradnja novog Hotel paviljona.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.







