Milorad Dodik kontaktirao Bakira Izetbegovića

Poručio je ovo predsjednik SNSD Milorad Dodik, dodajući da je zato pozvao Izetbegovića da mu kaže “u čemu je njegov problem”.

-Rekao je da će pozvati u 13 časova. Vjerujem da će do tada smisliti odgovor, prije svega sebi, i spremiti aparaturu za snimanje razgovora – rekao je Dodik.

Gostujući u emisiji „Plenum“ na Federalnoj televiziji, predsjednik SDA Bakir Izetbegović, poručio je, između ostalog, da je Dodik izvan zakona i da će se “ta stvar morati, na kraju krajeva, riješiti nekom silom”.

– Permanentno se povlače pred njim. Permanentno mu daju više nego što treba. Taj čovjek je izvan zakona. Za sve ljude u ovoj zemlji vrijedi zakon, samo za Dodika ne vrijedi. Moraće se, na kraju krajeva, ta stvar nekom silom riješiti. Pravosuđe i međunarodna zajednica će morati primijeniti zakone – rekao je, između ostalog, Izetbegović.

“Nejak si ti za mene” Milorad Dodik poslao oštru poruku Izetbegoviću

BONUS VIDEO

Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.

Leave a Comment