Marko Miljković o susretu sa Slobom Radanovićem, Luna otkrila da li mu se javila

Luna i Marko su najprije prokomentarisali nedavne navode da u njihovom odnosu nešto nije kako treba i da se razvode.

– To su samo tračevi koji nas prate već sedam godina. Navikli smo na to, ne opterećujemo se. Nismo dužni da budemo 24 sata pred kamerama kao u rijalitiju. Ako nas nema ne znači da se razvodimo već nam ne prija možda u tom trenutku da se pojavljujemo pošto smo i mi ljudi od krvi i mesa. Treba i nama malo da se ugasimo – rekli su oni, piše Blic.

Na pitanje da li su se javili odgovorio je Marko:

Nema razloga – rekao je, a na pitanje da li im je bilo neprijatno Luna je rekla da nije, a Marko je bio rječitiji:

FOTO: OLIVER BUNIĆ, SNEŽANA KRSTIĆ / RINGIER
FOTO: OLIVER BUNIĆ, SNEŽANA KRSTIĆ / RINGIER

– Nije nam neprijatno, nema razloga. Bilo je pitanje vremena kada ćemo se negdje sresti. Nema razloga da se poteže tema koja je bila prije 10 godina ljudi. Davno je stavljena tačka na to – objasnio je on.

Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.

Leave a Comment