Maja Berović progovorila o korekciji usana, pa otkrila i kako je smršala

Iako iza sebe ima godine uspješne karijere i bezbroj nastupa širom regiona, Maja priznaje da je pred svaki koncert obuzimaju pozitivna trema i uzbuđenje.

– Ovdje sam bila prije deset godina i tad je atmosfera bila ludilo i kad su mi rekli za Žitište baš sam bila srećna – rekla je ona.

U narednom periodu pjevačicu čeka vrlo dinamično i radno ljeto u regionu, uglavnom na primorju čemu se ona beskrajno raduje. Posebno je raduju kako kaže reakcije publike na njenu novu pjesmu “Omiljena bivša” koja broji 18 miliona pregleda.

– Odlične su reakcije. Uvijek mi je bilo najvažnije šta dobijem od publike kad dođem na nastup. Sjajne su reakcije i to mi je najveće merilo. Ne mogu da kažem da mi nije drago što pesma broji 18 miliona pregleda, to je veliki uspeh i ne jenjava, ali kad dođem na nastup i kada ljudi pjevaju, meni nema većeg mjerila za uspjeh. Pjesma je pjevljiva i lagana i zato se pamti – rekla je ona.

Na pitanje o tome što je pjesmu objavila istog dana kada i Seka Aleksić, i to na njen rođendan, odgovorila je:

– Naravno da je to slučajnost. Već sam pričala o tome. Iskreno, ne znam kada je Seki rođendan, verovatno ni ona ne zna kada je moj. Ne družimo se privatno i nisam mogla da znam njene planove, kao ni ona moje. Svi mi radimo na osnovu sopstvenog osjećaja i procjene, tako da je u pitanju samo koincidencija – rekla je,

O spekulacijama da je za to možda zaslužan njen stilista, koji je ranije sarađivao sa Sekom, pjevačica je bila jasna:

– Nije njegovo „maslo“ . Ja nikada nisam dozvoljavala da mi neko kroji život ili karijeru. Niti da donosi odluke umjesto mene. Od početka nisam imala popa nad glavom, niko nije odlučivao o mojim potezima. Ja mogu da prihvatim savjete i predloge ako to želim – istakla je.

Maja ne krije to da je ovih dana prava navijačica i fan svoje zemlje te da pomno prati Svjetsko prvenstvo.

– Kako da ne pratim. Prijatelji su mi pravili slike u dresu, montirali su me…. – kaže ona pa otkriva o čemu je riječ:

– To je AI. Al mi je super slika, žao mi što nisam mogla tamo. To bi bio doživljaj života. Jako sam srčana kao navijač. Jako sam srčana…nerviram se. Nisam neko ko prati sport ali kada je moja zemlja igrala pratila sam, bila sam ljuta i čekam drugu utakmicu – rekla je.

Maja je progovorila i o korekciji usana, priznavši da je željela da se vrati na prirodan izgled:

– Ja? Smanjila sam…izvadila sam kako ja kažem “šajze” iz usana. Jako su me kritikovali i smetalo mi je. Prosto moje usne su bile deformisane i nikad mi se nije dopadalo. Godinama sam htjela da riješim al nisam imala hrabrosti bio je za mene to bio neki zahvat odvratan i nisam imala srca i onda me šminker nagovorio da odem kod vrhunskog hirurga i sredila to. Vratila sam prirodan izgled – otkrila je.

Maja najavljuje u narednom periodu album, koncerte i mnogo lijepih događaja, a medijima je otkrila i kako je smršala:

– Od muke i tegobe. Vjeruj mi da sam prvi put smršala od muke. Nisam htjela al smršala sam. Četrdeseta ta mi je sljedeće godine, kad prođeš 35-u sve ti nešto smeta. Smeta ti gluten, ne može da se vari…Ko još voli da ne jede? Ne znam čovjeka koji ne voli da jede… Ja ga upoznala nisam – našalila se ona na kraju, prenosi Telegraf.

Bonus video:

Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.

Leave a Comment