Goga Sekulić iznenadila izjavom, ovo rekla za svoje pjesme

Goga je istakla da ima zdravu, prirodnu kosu, ali i da će ubuduće sarađivati sa vještačkom inteligencijom i da nikada u životu nije štedila.

– Hvala dragom Bogu nemam nijednu sijedu, možda se vratim u plavu, nikad se ne zna. Nemam ništa, ovo je moja zdrava, prirodna kosa – rekla je Goga i dodala:

– Mene baš briga, šta će svi da komentarišu. Ja ću možda da radim sa vještačkom inteligencijom, pa će tek da me komentarišu. Ja nikada nisam štedila, ovi svi što su uštedili imaju, ja sam široko koliko može. Meni drugi ljudi ne plaćaju račune, to me ne zanima ništa šta oni kažu – rekla je ona.

“Idem da se igram sa sinom”

Pravo sa aerrodroma ide kod svog sina.

– Idem odmah kući da izljubim sina, da se igram sa njim, pa idem na rođendan – dodala je ona, prenosi Blic.

Bonus video:

Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.

Leave a Comment