Nakon što su tri osnovne škole jutros evakuisane zbog dojave o postavljenoj bombi, nova dojava upućena je u Gimnaziju u Banjaluci.
Nastava je odmah obustavljena i u toku je evakuacija učenika i zaposlenih, piše ATV.
Podsjetimo, banjalučkoj policiji jutros je prijavljeno da su u tri osnovne škole na području grada stigle poruke o postavljenim eksplozivnim napravama.
Radi se o OŠ ”Branko Radičević”, ”Sveti Sava” i ”Petar Petrović Njegoš” u kojima se vrše protivdiverzioni pregledi.