Divna DNK otkrila čime se sada bavi, pa progovorila o rijalitiju

Marko i Divna žive u selu Dubnica koje se nalazi nadomak Svilajnca, a mještani su odmah rekli da je Marko trenutno zaposlen i da skoro svaki dan radi, a Divna često bude i kod svojih sestara u selu Gložane. Ekipa je posjetila je Divnu Milanović koja je u tom trenutku bila sa svojim sestrama, Anicom i Milicom, a na samom početku otkriva da uvijek gleda da im pripomogne, jer one žive u teškim uslovima u trošnoj kući.

– Ovdje sam sad malo u gostima i došla sam u Gložane da obiđem sestre. U ovoj kući je sada i moja treća sestra koja se vratila u Gložane i ona je najstarija, ali ona neće da snima i tu je moja mlađa sestra Milica. Došla sam kod njih da vidim šta treba moj muž i ja da im pomognemo oko sređivanja. Sa njima se nikad ne svađam, jer one mi ništa ne zameraju, osim jedino kad popijem malo više, jer oni ni ne piju, a ni ne puše – rekla je Divna na samom početku za “Blic“, a onda se osvrnula i na život Marka i nje.

– Sada živimo skroz drugačije, zato i Marko nije sa mnom, jer on je zaposlen i uglavnom je cijeli dan na poslu. Počeli smo da radimo baštu da bi imali za nas i time se ja bavim, jer je i skupoća velika i to nam uvek dobro dođe. Od kad je počela sezona stalno ovde ima da se prenosi seno, đubrad i sve ostalo i stvarno Marko dosta radi i svaki posao obavlja, a ja odlazim ako treba nešto da se čisti. Od kad je počeo da radi, više se i ne svađamo.

Divna otkriva da često gleda “Elitu“, ali da joj je i nakon svega najdraža prva sezona.

– Ta sezona je mnogo lijepa i imamo dosta ljudi iz nje sa kojima se čujemo, naravno na prvom mjestu je Janjuš, a iz šeste sezone sam bila u kontaktu sa Filipom i njemu sam zamjerila što je ostavio Aleksandru, jer sa njom ima dijete. Pored njih iz prve sezone je i naš dobar prijatelj Bora, koji sada gleda drugu devojku, ali njemu je bila bolja Milica Kemez koju nije preboleo, a i Filip Đukić je naš dobar drug i on je dobar dečko i on izlazi kao slobodan iz “Elite“, jer on neće da bude kao što su Luna i Marko ili Nadežda i Toma, već hoće da izađe kao solo dečko – iskrena je bila Divna.

Iz aktuelne sezone o brojnim učesnicima nije imala lijepe riječi.

– Maja Marinković mi se ne sviđa u opšte. Ona je dobra osoba za druženje, ali ona svakog šutne posle rijalitija. Ona je i sa Asminom zarad rijalitija i tamo je sve zarad rijalitija, pa i Anita je zbog rijalitija ostala trudna i ona mi je tamo najgora i stvarno nije normalna – žestoka je bila Divna, a onda otkrila i koga vidi kako pobednika “Elite“.

– Pobednica će biti Stanija i vidi se koliko procenata ima i verujem da je ona Asmina finansirala, a ne on nju. On je ostavio ženu i dete zbog Stanije, ali nije Stanija tu kriva. Asmin nema para, a i da ima to se ne zna. U finalu će biti Stanija i Aneli i navijam i za Aneli jer je ostala bez čovjeka, a i za Staniju jer je iskrena.

“Marko i ja ulazimo u desetu sezonu”

Divna je u razgovoru za “Blic“ otkrila da će od septembra ponovo živjeti u Bijeloj kući.

– Očekujte Marka i mene u desetoj sezoni “Elite“, vraćamo se da pokažemo narodu koji su učesnici najbolji i da budemo na tronu. Ulazimo kao bračni par i idemo tamo da se šalimo. Vidjećemo koliko ćemo biti, ali će biti zabavno i smiješno. Marko i ja ćemo se držati zajedno, a ako ne budemo mogli da ostanemo, ja ću furati svoju priču do kraja. Voljela bih da uđu Marko Miljković i Luna i da se zajedno družimo kao u šestoj sezoni, jer su se Marko i moj Marko tada najviše šalili i kad popiju su znali da se zezaju, a ne da vređaju druge – otkriva bivša učesnica.

Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.

Leave a Comment