Iako su zajedno prošli kroz mnogo toga, jedna svađa na sceni umalo ih je razdvojila.
– Tokom tih osam godina igranja, bilo je mnogo situacija. Izbacio sam ga iz petlje i on me je bacio sa puta. Jednom smo se posvađali na sceni, pa sam napustio nastup i vratio se kući vozom – nisam želio da idem sa njim. On je tako dobar i normalan čovjek. Nisam ga zvao ko zna koliko dugo, ali me je pozvao sljedećeg dana. U početku nisam želio da odgovorim, rekao sam da ću ga kupiti. Onda sam ipak podigao slušalicu i on mi je rekao: ‘Dođi i razgovaraj i riješi to.’ I tako je i bilo. Lijepa riječ i otvaraju se gvozdena vrata – rekao je Ćira.

Ćira i Žika Jakšić zajedno su svirali u grupi “Ritam srca” i dijelili mnoge uspomene, kako na sceni, tako i van nje, prenosi Blic.
Nije mu ništa zamjerio
Ćira ističe da je Žika za njega uvijek ostao isti, uprkos popularnosti i uspjehu.
– Za mene će zauvijek ostati onaj Žika iz škole i orkestra. Pa i da postane predsjednik države, opet bi bio moj Žika – poručio je Ćira.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.