Saša Obradović komentarisao Željkov odlazak iz Partizana
Trener Zvezde je bez zadrške istakao da mu je žao što Željko Obradović neće sjediti na klupi kluba iz Humske. – Iskreno, žao mi je svakog trenera koji izgubi posao. On je jedan od najboljih od nas i uvijek će biti. Uvijek to treba poštovati – rekao je Obradović, naglašavajući koliko duboko cijeni Željkov doprinos … Read more