Saša je naveo da ipak zna da dođe do problema u takmičenju “Nikad nije kasno”, ali da je muzika najbitnija i da ona uvijek pobjedi.
– Na estradi su podjednako zastupljeni i muškarci i žene. Top 10 ako pričamo to je to. Malo je teže je napraviti zvijezdu od starijih kandidata, oni već imaju svoje izgrađene stavove, od životnih do muzičkih stilova – rekao je i dodao:
– Slušam ja njih, slušaju i oni mene. Ima kandidata koji su i u poznim godinama napravili ozbiljnija imena, uspjela je ova čitava misija. Meni je danas poseban dan, 92 rođendan moje majke. Nadam se da će sve biti u znaku muzike, samo to ima smisla. Ima problema, ljudi su sumnjičavi, da se neko tu muva. Ovde smo da damo ljudima šansu, često se to u to pretvori, meni bude kad čujem takve stvari – rekao je on.
O saradnji sa Aleksandrom Prijović
Mare je progovorio o saradnji sa Aleksandom Prijović.
– Radio sam sa Aleksandrom Prijović na novom albumu, ona je inteligentna i hipertalentovana. Ona je perfektna za saradnju. Lako se dolazi do rezultata sa njom. Filip i Aleksandra su sjajan tandem, suština njihovog uspjeha su njih dvoje – istakao je on, prenosi Blic.
Bonus video:
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.