Sunčanje na 431 metru visine. Potez Banjalučanina oduševljava

Reporter Srpskainfo primjetio je muškarca na kamenom platou ispred monumentalnog djela Antuna Augustinčića kako uživa u toplim zrakama sunca, tišini i miru.

sunčanje kod spomenika na banj brdu , šehitluci

FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER

sunčanje kod spomenika na banj brdu , šehitluci

FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER

sunčanje kod spomenika na banj brdu , šehitluci

FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER

sunčanje kod spomenika na banj brdu , šehitluci

FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER

Možda na prvu ovo iznenađuje, izbor mjesta. Ali zapravo šalje „opuštenu“ poruku. Postoje ljudi koji znaju da uspore i da iskoriste slobodno vrijeme na najbolji mogući način. Ovdje nema ni buke, ni gužve, ni prskanja vode.

Zbog nadmorske visine od 431 metra, sunčevi zraci ovdje „hvataju“ brže i jače nego u gradu. Plus, tu vam je i pogled od milion dolara. Dovoljno je samo da iskoračite par metara i pred vama se pruža cijela panorama grada.

Ovo je, ustvari, savršen spoj istorije, prirode i uživanja.

Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.

Leave a Comment