Slađa kaže da podržava Staniju i da će doći u finale da bude prisutna kada ona odnese pobjedu.
– Iako nisam bila u Eliti 9 osjećala sam se kao da jesam, spominju me svakog dana. Da sam unutra podržavala bih Staniju, ona je ispala gospođetina. Doći ću u finale da je podržim, sigurno će ona pobijediti. Mnogi me pitaju kako mogu da podržavam Staniju, a bila sam dobra sa Aneli. Objasniću, mene Aneli nije ispoštovala, družila se sa Terzom i Sofijom koji su moji neprijatelji. Stanija je zaslužila tron. Ona im je digla cijenu. Jedan Asmin koji ni na šta ne liči zarađuje na račun Stanije – rekla je ona, pa nastavila:
– Maja i dalje voli Filipa Cara, stalno mu iz Elite šalje tajne znakove. Bila sam nedavno sa drugaricom u Hrvatskoj i on nas je zvao, nismo mogle da odemo, ali uskoro ćemo otići kada bude pravio otvaranje bara. Filip i ja nismo imali nikakvu šemu. On je počeo da osjeća neku vrstu emocije prema meni još od Zadruge 6, ja sam se suzdržavala zbog svoje drugarice, ali više ne moram. Maja će sigurno sesti u taksi i doći u Hrvatsku.
Ona je rekla da je upoznata sa tim da je Milica Veličković bila sa Pavlom Mensurom. Ne mogu da porede mene sa Sofijom iz Ralje koja opšti sa matorcima ili sa Milicom koja je bila sa Gastozom, Filipom i oženjenim muškarcima. Čula sam da je bila sa Mensurom i nisam iznenađena. Ne možemo mi jer je ona postala majka da pravimo sveticu od nisko moralne žene. Terza me je koštao oko 5.00,6.000 evra. Kupila sam mu dosta stvari, sat, svašta. On to nije poštovao tako da će morati da vrati, otići će neko to da uzme. On je meni pravio dijete, a onda kada je ušao u Elitu naša veza se ne računa. On je upoznao moje roditelje, prenosi Blic.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.